21. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Balatoni fürdőház
219

Mészöly Géza (1844-1887)

Balatoni fürdőház

Olaj, fa, 38,5x67 cm
Jelezve balra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft