55. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Balatoni fürdőzők, 1937
41

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Balatoni fürdőzők, 1937

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft