14. aukció
Johan Hugó (1890-1951) Balatoni horgász
49

Johan Hugó (1890-1951)

Balatoni horgász

Akvarell, papír, 30x25 cm
Jelezve balra lent: Johann Hugó
Kikiáltási ár: 180 000 Ft