68. Aukció
Galambos Tamás (1939-) Balatoni korcsolyázók
190

Galambos Tamás (1939-)

Balatoni korcsolyázók

Olaj, vászon, 40,5 x 60 cm
Jelezve balra fent: Galambos
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft