44. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Balatoni látkép
127

Brodszky Sándor (1819-1901)

Balatoni látkép

Olaj, vászon, 88x130,5 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft