14. aukció
Fenyő Andor Endre (1904-1971) Balatoni látkép
156

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Balatoni látkép

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft