32. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Balatoni móló vitorlásokkal (Hajók)
54

Mészöly Géza (1844-1887)

Balatoni móló vitorlásokkal (Hajók)

Olaj, fa, 13,5x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft