58. aukció
Holló László (1887-1976) Balatoni pecázók, 1963
192

Holló László (1887-1976)

Balatoni pecázók, 1963

Olaj, vászon, 70,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 1963.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 63/19.

In.: Bíró Katalin: Holló László (1887–1976) olajfestményei. Debrecen, 1987.

Holló László kiállítása. Déri Múzeum, Debrecen, 1968. január