55. aukció
Egry József (1883-1951) Balatoni részlet
84

Egry József (1883-1951)

Balatoni részlet

Olaj, karton faroston, 26x36,5 cm
Jelezve balra fent: Egry József
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 45. árverés, 74. tétel