40. aukció
Csók István (1865-1961) Balatoni táj, 1913
97

Csók István (1865-1961)

Balatoni táj, 1913

Olaj, vászon, 79x84,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.Fürdő 13.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

•Csók István kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1914. katalógus: 73. (Sarjúkaszálás címmel)