71. Aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Balatoni táj, 1950
173

Gadányi Jenő (1896-1960)

Balatoni táj, 1950

Olaj, vászon, 50,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 50
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft