54. aukció
Egry József (1883-1951) Balatoni táj
9

Egry József (1883-1951)

Balatoni táj

Pasztell, akvarell, tus, ceruza, papír, papírlemezen, 30x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Keszthely
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 28. árverés, 67. tétel