Berlin – Budapest 1919-1933
Egry József (1883-1951) Balatoni táj fákkal, 1926-1928
11

Egry József (1883-1951)

Balatoni táj fákkal, 1926-1928

Olajpasztell, akvarell, papír, 72x101 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony