12. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Balatoni táj
155

K. Spányi Béla (1852-1914)

Balatoni táj

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva: K. Spányi Béla kiállítása, Nemzeti Szalon, 1905., 78. szám