55. aukció
Csók István (1865-1961) Balatoni vitorlás, 1930-as évek első fele
42

Csók István (1865-1961)

Balatoni vitorlás, 1930-as évek első fele

Olaj, vászon, 37,5x47,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.aliga
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Reprodukálva:‣ http://manda.blog.hu/2016/02/01/csok_istvan_aranyhidjai‣ http://pozitivnap.hu/kultura-es-szorakozas/balvanyok-es-demonok-csok-istvan-az-eletorom-festoje‣ http://eozin.zengonet.hu/vankepem/modellek/zuzumesel.html