1. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Balatoni vitorlások, 1966
62

Boldizsár István (1897-1984)

Balatoni vitorlások, 1966

Olaj, vászon, 50x62 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár Balatonföldvár 1966
Kikiáltási ár: 60 000 Ft