63. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Balatoni vitorlások
68

Schéner Mihály (1923-2009)

Balatoni vitorlások

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft