67. Aukció
Csók István (1865-1961) Balatonnál, 1917
96

Csók István (1865-1961)

Balatonnál, 1917

Olaj, vászon, 95 x 83 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B. aliga 1917
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Csók István jubileumi kiállítása,
Budapest, Műcsarnok, 1955,
(kat. 57. Balatonnál, 1917, Schultheisz M. tulajdona)