70. Őszi Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Balázs
61

Czóbel Béla (1883-1976)

Balázs

Olaj, vászon, 41 x 30,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ egykor Selinkó Géza gyűjteményében

99

Czóbel Béla (1883-1976)

Berlini utca (Házak), 1922

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
105

Czóbel Béla (1883-1976)

Pihenő nő

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
161

Czóbel Béla (1883-1976)

Ülő nő, 1944

Kikiáltási ár: 220 000 Ft