71. Aukció
Bertalan Albert (1899-1957) Balerina, Párizs, 1930-as évek
69

Bertalan Albert (1899-1957)

Balerina, Párizs, 1930-as évek

Olaj, vászon, 92 x 59 cm
Jelezve jobbra lent: Bertalan
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft