53. aukció
Egry József (1883-1951) Balkonon, 1909
197

Egry József (1883-1951)

Balkonon, 1909

Olaj, papírlemez, 49,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 1909
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 45. árverés, 75. tétel

72

Egry József (1883-1951)

Szicíliai márványpart, 1930

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
156

Egry József (1883-1951)

Mély út, 1922

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft