39. aukció
Egry József (1883-1951) Balkonon, 1911
96

Egry József (1883-1951)

Balkonon, 1911

Olaj, vászon, 103,5x63 cm
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 5 500 000 - 8 000 000 Ft