22. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Balkonon, 1948
71

Klie Zoltán (1897-1992)

Balkonon, 1948

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: 948, jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft