55. aukció
Vértes Marcell (1895-1961) Balkonon, 1950
124

Vértes Marcell (1895-1961)

Balkonon, 1950

Olaj, vászon, 61,5x51 cm
Jelezve jobbra fent: Vértes 1950
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft