65. aukció (2020. december)
Ámos Imre (1907-1944) Balkonon
129

Ámos Imre (1907-1944)

Balkonon

Akvarell, papír, 43x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft