52. aukció
Kupcsik Adrián 1969 Baloldal Feng Shui, 2010
145

Kupcsik Adrián (1969)

Baloldal Feng Shui, 2010

Olaj, fa, 90x125 cm
Jelezve hátoldalon: Kupcsik Adrian \
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 200 000 Ft