35. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Bálozó hölgyek
152

Batthyány Gyula (1887-1959)

Bálozó hölgyek

Olaj, fa, 69x49 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft