A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Kondor Béla (1931-1972) Baltás király, 1966
132

Kondor Béla (1931-1972)

Baltás király, 1966

Olaj, farostlemez, 100x40 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 966