A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Ámos Imre (1907-1944) Bánatos asszonyok, 1933
108

Ámos Imre (1907-1944)

Bánatos asszonyok, 1933

Olaj, vászon, 100x68 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos Imre, UÁI, 1933