69. Tavaszi Aukció
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) Bandázskötők, 1924
66

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Bandázskötők, 1924

Bronz, márvány talapzaton, Magasság: 37 cm
Jelezve a talapzaton: K. Strobl. 1924
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

  • Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria 19-21. századi szoborgyűjteményében

  • Kisfaludi Strobl Zsigmond gyűjteményes katalógusa, Zalaegerszeg, Göcseji Múzeum, 2004, katalógusszám: 74.