17. aukció
Vadász Endre (1901-1944) Bánki tó
20

Vadász Endre (1901-1944)

Bánki tó

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve balra lent: Vadász, hátoldalán felirat: Bánk
Kikiáltási ár: 750 000 Ft