19. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Bányászház tavasszal, 1915
123

Kádár Géza (1878-1952)

Bányászház tavasszal, 1915

Olaj, vászon, 70x69 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1915
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft