66. aukció (2021 kortárs)
fe Lugossy László (1947- ) Bárányoskép, 1997
102

fe Lugossy László (1947- )

Bárányoskép, 1997

Olaj, papír, 119 x 84 cm
Jelezve jobbra középen: fe Lugossy L. feLL '97, Jelezve hátoldalon: fe Lugossy László Bárányoskép '97
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 253. oldal