11. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Barátnők
139

Medveczky Jenő (1902-1969)

Barátnők

Olaj, tempera, farost, 117x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 750 000 Ft