8. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Bárban, 1970
14

Remsey Jenő (1885-1980)

Bárban, 1970

Olaj, farost, 99,5x70 cm
Jelezve középen lent: Remsey Paris 970
Kikiáltási ár: 300 000 Ft