25. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Bárka a tengerparton
183

Járitz Józsa (1893-1986)

Bárka a tengerparton

Olaj, vászon kartonon, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 400 000 Ft