68. Aukció
Nagy Vilmos (1874-1953) Bárkák a kikötőben, 1907
131

Nagy Vilmos (1874-1953)

Bárkák a kikötőben, 1907

Olaj, papírlemez, 17 x 21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Vilmos 1907
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

– Dér Tamás gyűjteményében

Feltehetően kiállítva:
– Nagy Vilmos, Frecskay Endre, Halász Elemér festőművészek és Kisfaludy (Strobl) Zsigmond szobrászművész kiállítása, Budapest, Uránia, 1908. október, (kat. 65. Tanulmány, 240 Korona)