71. Aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Bárkák a Tiszán, 1903
118

Fényes Adolf (1867-1945)

Bárkák a Tiszán, 1903

Olaj, vászon, 71 x 89 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A 1903
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft