54. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Bárkák a Tiszán
118

Fényes Adolf (1867-1945)

Bárkák a Tiszán

Olaj, vászon, 22,5x28 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft