6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Bíró Antal (1907-1990) Barna kompozíció, 1967
36

Bíró Antal (1907-1990)

Barna kompozíció, 1967

Olaj, karton faroston, 28,5 x 32,5 cm
Jelezve jobbra lent: 3.8.1967 Antal Bíró
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 480 000 Ft