66. aukció (2021. június)
Mészöly Géza (1844-1887) Baromfi udvar
24

Mészöly Géza (1844-1887)

Baromfi udvar

Olaj, fa, 32 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft