57. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Baromfik
30

Mészöly Géza (1844-1887)

Baromfik

Olaj, fa, 14x18 cm
Jelezve jobbra lent: Géza de Mészöly
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft