Baromfiudvar, 1910 körül
Olaj, karton, 49,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Hátoldalán kiállítási címke: Rippl-Rónai: Baromfiudvar P. 800. Könyves Kálmán Kiállítása, valamint a kartonon a művész kézírásával is olvasható a kép címe.