54. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Baromfiudvar
42

Mészöly Géza (1844-1887)

Baromfiudvar

Olaj, fa, 26x32 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:‣ Jakob Briner Foundation,Rathaus Winterthur: Catalogue of Paintings, First Edition, 1970. katalógus: 3.