10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Barabás Márton (1952-) Bartók, 1979
76

Barabás Márton (1952-)

Bartók, 1979

Olaj, farost, 55 x 79,5 cm
Jelezve balra lent: Barabás M. (kétszer)
Jelezve hátoldalon: Barabás Márton 1979. I. Bartók (II.)
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft