55. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Baumgarten Regina portréja, 1906
199

Skuteczky Döme (1850-1921)

Baumgarten Regina portréja, 1906

Olaj, vászon, 55,5x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: D. Skuteczky 1906
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 6 500 000 Ft