31. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Bazsarózsák, 1942-1943
48

Czóbel Béla (1883-1976)

Bazsarózsák, 1942-1943

Olaj, vászon, 61x46 cm
Jelezve hátoldalon: Czóbel 43
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft