36. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Bazsarózsák
74

Ziffer Sándor (1880-1962)

Bazsarózsák

Olaj, vászon, 35,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft