23. aukció
Reissmann Károly Miksa (1856-1917) Bazsarózsás csendélet, 1880
63

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

Bazsarózsás csendélet, 1880

Olaj, vászon, 63x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: M Reissmann I/80
Kikiáltási ár: 550 000 Ft