Beckó
Olaj, vászon papírlemezen, 28x37 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: Mednyánszky hagyatéki pecsét, Beckó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft
‣ korábban a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet tulajdonában